Veľkonočné sviatky report

Úvod Diskusné Fóra Akadémia Rysovačka Veľkonočné sviatky report

Ukázať 1 vlákno odpovedí
  • Autor
    Príspevky
    • #8542
      Tomas Bachorik
      Účastník (Participant)

      Môj report:
      Tréning
      1. Piatok – ráno kardio 60min beh celkom 7,4km ( tepy do 140 )
      2. Sobota – ráno silový tréning č.3 ( chrbát, prsia ) + večer kardio v podobe futbalu 90min
      3. Nedeľa – voľno
      4. Pondelok – silový tréning č.2 ( nohy ) + kardio 15min

      Strava
      1. Piatok – čisto racionálne, bez blbostí, bez alkoholu ( 2255 kcal )
      2. Sobota – tento deň som mal najväčší príjem, zvolil som to tak aj kvôli najväčšiemu výdaju v ten deň, takže doprial som si aj nejakú bábovku, veľkonočnú plnku, hrudku a podobné dobroty ale všetko s mierou, bez alkholu ( 2736 kcal )
      3. Nedeľa – malý kúsok chesscake, inak racionálne, bez alkoholu ( 2267 kcal )
      4. Pondelok – 1ks obložený chlebík, 1ks z bonboniéry, inak racionálne, bez alkholu ( 2470kcal )

      Príjem mám nastavený na 2300kcal, takže nejako som sa k tomu v priemere aspoň priblížil.
      Pozitíva: na návštevách som nevyjedal blbosti ako klasicky, chodil som vždy najedený aby ma to zbytočne nelákalo a pil veľa vody, vyhýbal som sa alkoholu pretože s tým mám pri týchto sviatkoch problém :)))
      Negatíva: mierna nervozita
      Inak pohoda 🙂

      • #8553
        Valihora
        Keymaster

        Tomáš, super nápad. Som rád, že ideš zatiaľ veľmi dobre. Čítal som aj Tvoje reporty na disku.

        Hlavné je čo si napísal “nevyjedal som blbosti” to je super posun a perfektné je, že si to aj rátaš, teda v tom máš prehľad!

        Držím palce!

    • #8541
      Tomas Bachorik
      Účastník (Participant)

      Ahojte,
      rozhodol som sa založiť túto tému na výmenu postrehov z týchto sviatkov, ako ste ich prežili v projekte rysovačka 🙂

Ukázať 1 vlákno odpovedí
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.