Vaše výsledky

Úvod Diskusné Fóra Akadémia Telo ako delo Vaše výsledky

Ukázať 2 vlákna odpovedí
  • Autor
      Valihora
      Keymaster

Šimon poslal svoje ďalšie výsledky a zase sa posunul ďalej! Úplna bomba je, že počas celého procesu dokončil diplomovku a pripravuje sa na štátnice na VŠ!
      Teraz je na pláne rysovačka, takže tuk pôjde ešte dole. Potom už lenp prihláška na Olympiu!

Valihora
      Keymaster

Ďalšie perfektné výsledky od Janyho!

Za 8 týždňov (v skutočnosti iba 6):
      Svaly + 1,7 kg
      Tuk – 5,4 kg
      % Tuku – 5,5%
      Hmotnosť – 2,5 kg

Gratulujem! Makáme ďalej!!!

Valihora
      Keymaster

Dnes ma veľmi potešil Šimon, hneď ráno som od neho dostal email:

“Ahoj Vali,
      trošku mnou burcujú emócie lebo som bol dnes na meraní tela a výsledky sú super,,posielam ti dnešné meranie. Pokoril som náš 3-mesačný plán za mesiac a niečo. Nikto nás nezastaví.

Drž sa. ”

Tak mi hneď napadlo, že založím tému s Vašimi výsledkami pre lepšiu motiváciu.

Samozrejme, viacerí ste už dosiahli vynikajúce výsledky, len som to chcel spraviť hneď a Šimon ma naštartoval.

PS: VEĽMI DÔLEŽITÉ! Náš program nie je pretek o čo najväčší výsledok za čo najkratší čas. Často sa takéto snahy končia neúspechom v dlhodobom hľadisku – vždy to hovorím a vždy to budem prízvukovať – NAJŤAŽŠIE NIE JE ZAČAŤ, NAJŤAŽŠIE JE VYDRŽAŤ!

Takže toto je pre motiváciu nás všetkých (vrátane mňa) ALE! Cesta každého z nás je iná, máme iné podmienky, genetiku, prekážky, mentalitu… Najdôležitejšie je mať dobré výsledky dlhodobo, na celý život, k čomu má náš program pomôcť v prvom rade. Samozrejme, takéto výsledky veľmi potešia a dajú energiu do ďalšej práce. Preto som založil túto tému.

Ukázať 2 vlákna odpovedí
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.