Odpoveď na: Vaše výsledky

Úvod Diskusné Fóra Akadémia Telo ako delo Vaše výsledky Odpoveď na: Vaše výsledky

#8684
Valihora
Keymaster

Paľo – veľká inšpirácia pre nás všetkých. Veľmi ma teší celková zmena života, na ktorú sa vydal aj perfektné výsledky, ktoré to prinieslo. Nie len, že sa zlepšil v sile a svaloch ale aj v behu.

Príspevok od Paľa na Instagrame:

Život je zmena a všetko je na niečo dobré..🏃💪👍👏
Keby mi niekto pred rokom povedal že prestanem pit, začnem žit zdravo, a na deadlifte zdvihnem 150 kg, a 10 km odbehnem pod 47 minút, asi by som ho vysmial a nalial si ďalšiu borovičku.
🤔
Už to ale bude rok čo sa moj život zmenil, rok od momentu ked pár ľudí ktorých som bral ako “super kamošov ,, ukazalo pravý charakter. Rok od momentu ked sa mi otvorili oči a uvedomil som si že som nešiel správnou cestou a partia s ktorou som sa vláčil, bola len banda alkoholikov a zakerákov. Uvedomil som si že alkohol, a smiešne heslá ako Punk not dead a no future, nie sú tá správna cesta pre mna. A tak začala moja cesta zmeny po ktorej kráčam doteraz a myslím že to bola tá najlepšia vec akú som v živote spravil. Postupne som sa učil čo musím zmeniť, čo zlepšit, a čo ešte odstrániť. Už keď som nevedel čo ešte treba zmenit tak som objavil cestu s @valihora_nezastavitelny a vďaka nemu som zistil čo je pre mna to hlavné a ako sa môžem dalej posúvať vpred. Za čo mu budem asi ešte dlho vďačný. 👏👏
Nastali vďaka nemu ďalšie zmeny a ja sa pomaly posúvam vpred a som len rád že moja mysel už nevie čo sú to depresívne myšlienky, ale je plná odhodlania aby som sa stále zlepšoval..
👍💪🏃👏
Lebo ako povedal jeden múdry človek, cesta sebazdokonalovania je tá správna cesta… 💪🏃👍👏
A hlavne minulost človek nezmení, ale môže sa z nej poučiť a posunúť vpred. 💪💪💪

Príspevky u nás na fóre:
Ahojte. Tak moje meno je Palo a tento rok som si dal vyzvu vďaka Valimu nabrat 5 kg svalov a zhodiť 2 kg tuku. Su veci ktore ma brzdili ktore som vyradil,napr. 1.1 absolutne vyradil alkohol (aj pivo) lebo mi prislo ze to moj postup len spomaluje. Vdaka Valimu som si nastavil treningy 4 krat do tyzdna a cez vikend kardio (ci uz beh alebo turistika). Zacinam po par tyzdnoch citit zmenu, napr pri bicepsových zdvihoch s v veľkou činkou už zvládnem zdvihnut viac ako na zaciatku. Vďaka Valimu som napr aj zmenil jedalnicek a konecne objavil kúzlo kalorických tabuliek.Zmena u mňa nastala aj ta ze som zistil ze musim pridat viac proteínu, a napr z jedalnicka som vyradil vela druhov syrov.
Dufam ze cesta pojde tak ako planujem.
S pozdravom
Pavol Zavodsky

Ako sa z alkoholika dokaze stat športovec. Este do minuleho júna som bol väčšinou viac v krčme ako vo fitku a behat som chodil len tak obcas na bezecku ligu. Potom ale prišiel zvrat, myslim ze zrada od ludi alkoholikov mi dost pomohla povedat si sam ze toto nie je spravne. Povedal som ze budem lepsi. Zacal som chodit 2 krat do tyzdna cvicit aj behat ale stále tomu čosi chýbalo. V novembri som objavil Valiho program a myslim ze lepšia vec sa mi asi stat nestala. Vďaka nemu som si nastavil program a prekopal cely zivot. Teraz som vo fitku 4 krat do tyzdna, cez vikend hory alebo beh, zacal som ratat kalorie a uplne vyradil alkohol (vyradit pivo bolo lahsie nez som myslel). Konecne mam harmonogram kazdeho tyzdna ktory ma nuti posúvať sa vpred, viem ze za cielom co sme si dali ma caka este kus prace ale aj tak som rad ze to momentalne ide tak ako ma. Uzivat si zivot je podla to hlavne ale treba to spraviť tak aby bolo všetko tak ako ma, a aby človek bol lepsi ako vcera.
Hej viem bolo to dlhé ale ak to niekomu pomoze ako motivácia tak kludne.
S pozdravom
Pavol