Hľadáte trénera?

Potom ste tu správne. Volám sa Boris Valihora Prekop a už od roku 2007 prinášam mojim spokojným klientom služby, rady a produkty v oblasti tréningu a výživy.

  • Osobný tréning
  • tréningové plány
  • stravovanie
  • športová psychológia
  • telesné meranie
  • pordenstvo a konzultácie

Tréner

Trénujem rôznych ľudí. Od juniorov po seniorov, od úplných začiatočníkov po súťažných športovcov. Najčastejšie bežných ľudí, pre ktorých je šport hobby. Zo štúdia psychológie viem, že každý človek je jedinečný, preto sa snažím svoj prístup individuálne prispôsobiť, nemám jeden spôsob tréningu, ktorý ordinujem všetkým.

Kde pôsobím?

Bratislava

Celý svet cez Skype

Autor

Som autorom knihy “Ako nabrať svaly”, mnohých článkov a videí z oblasti fitness. Pravidelne som prispieval do časopisov Muscle and Fitness alebo Break, moje články vyšli aj na viacerých internetových stránkach. Neustále sa vzdelávam a píšem ďalšiu knihu, články a pokračujem aj v tvorbe inštruktážnych videí na webe. Baví ma to. Tak čo iné mám robiť?

Moje články   Moje videá

Športové oblečenie

Slogany ako “telo ako delo” alebo “nikto ma nezastaví” už zľudoveli. Slovné hračky alebo motivačný výrok v slovenčine ma veľmi bavia. Žiadne anglické “train hard” alebo “nobody can stop me”! Sme slováci, tak po slovensky. Yes?! Moje oblečenie sa pozerá na tieto veci s nadhľadom, no myslím to vážne. Nikto ma nezastaví v snahe mať telo ako delo!

Aktuálne v predaji

       Obchod

Poradca

Niekedy človeka stačí iba naviesť na správnu cestu a on pôjde sám. Často vyriešime dlhoročný problém na jednej konzultácií alebo tréningu, občas stačí nastaviť jedálniček alebo tréningový plán a výsledky sa dostavia. Mnohokrát sú to vnútorné mentálne bariéry alebo zlozvyky, ktoré človeka brzdia a treba ich odstrániť no a niekedy sa musíme venovať problému tak dlho, kým nenájdeme riešenie.

Ako začať?

Ak Vás moja ponuka zaujala, kontaktuje ma mailom a dohodnite si prvú konzultáciu.:

valihora@fitmagazin.sk

Predtým, ako sa spolu pustíme do práce, sa musíme najprv stretnúť a porozprávať. Potrebujem o Vás vedieť, aký je Váš zdavotný stav, športové skúsenosti, aký je Váš cieľ a ďalšie veci, ktoré nám pomôžu nastaviť optimálny postup spolupráce. Na základe tohto stretnutia zvolíme tréningový plán, úpravu stravy a systém tréningu. Potom je to už len o poctivej práci a vytrvalosti, ako všetko v živote :)

cenník

  • Konzultácia (možnosť cez Skype)30 eur
  • Tréning (zvyč. 1 h)30 eur
  • individuálny tréningový plán - 150 eur
  • individuálny jedálniček - 150 eur

kontakt

Boris Prekop je známy pod prezývkou Valihora patrí medzi najznámejších trénerov na Slovensku. Vyštudoval psychológiu a od roku 2007 píše články a natáča inštruktážne videá o cvičení a výžive. Založil známu stránku Fitmagazín, prednáša trénerom a venuje sa tréningu a poradenstvu v športe a výžive.

valihora@fitmagazin.sk

Napíšte mi

Napíšte číslom koľko je dva krát tri.
(ochrana proti spamu)