Vitaj a predstav sa!

Úvod Diskusné Fóra Akadémia Rysovačka Vitaj a predstav sa!

Ukázať 5 vlákien odpovedí
  • Autor
    Príspevky
    • #8447
      mischo69
      Účastník (Participant)

      Ahojte. Volam sa Mišo. Cvičeniu sa venujem asi 4 roky. Ale nie je to aktivne, skôr len sezonne. Preto sa mi nepodarilo nikdy dosiahnuť nejaké väčšie vysledky. Najväčším cielom je zhodit hlavne brušný tuk a vyformovat postavu. Verim ze s týmto programom sa to podari nie len mne, ale nam vsetkym. A každý si odnesie to, preco sem prisiel. Veľa zdaru borci.

    • #8444
      yarek
      Účastník (Participant)

      Ahojte, volám sa Yarek. Venujem sa 3-4x týzdenne boxu, aktuálne som k tomu pridal JiuJitsu. Podnikám, no nemám sedavé zamestananie a dosť aktívne sa hýbem aj v práci.
      Mojim cieľom je samozrejme zhodiť tuk. Najväčší problém mám s časom. Zosúladiť jedlo, prácu, aktivity. Takisto s vymýšľaním jedál.
      Teším sa na pokroky. Držím palce

    • #8443
      Jan lacko
      Účastník (Participant)

      Ahojte volám sa Ján. Mam 32 rokov a cvičeniu sa venujem už nejaký ten čas. Problémom u mňa sú určité partie,ktoré neviem ako vyformovat a zlepšiť tým celkový výsledok. Touto výzvou dúfam že sa to všetko podarí.

    • #8442
      Tomas Bachorik
      Účastník (Participant)

      Ahojte,

      moje meno je Tomáš a tak ako zrejme všetci ostatní som tu za účelom straty tuku. Blíži sa leto, a tak ako každý rok si hovorím, že je najvyšší čas sa dostať do “formy” pominulé roky mi to nikdy nevyšlo – respektíve priblížil som sa k tomu len okrajovo a tak je teraz ten správny čas už niečo dosiahnuť a byť spokojný 🙂
      Tak držím nám všetkým palce, aby na konci tohto programu sme každý našli to svoje sebauspokojenie!

    • #8441
      Miroslav Ďorď
      Účastník (Participant)

      Ahoj volám sa Miroslav môj hlavný cieľ je schudnúť tuk a mat pekne postavu aby som sa konečne nemusel hanbiť dať dole tričko na kúpalisku ale je tam toho viac mne osobne sa obezita proste nepáči na druhých ľuďoch a nechcem taký byt ani ja proste je to pre mna celkovo uľahčenie istých takých blokov ktoré človek má keď tá postava nieje podľa predstáv plus aj chcem sa stravovať čo najlepšie sa da a ak mi stym má kto pomôcť je ti veľká pomoc nehovoriac o tom že to robím aj hlavne koli zdraviu samozrejme už nejako cestu mám za sebou čo sa týka cvičenia aj stravy ale tak je čas to ešte zlepšiť

    • #8424
      Valihora
      Keymaster

      Vítam na na fóre programu “RYSOVAČKA”!
      Napíš o sebe pár info, aký je Tvoj cieľ, čo je Tvoj najväčší problém a prečo si vstúpil do programu.

Ukázať 5 vlákien odpovedí
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.