Boris “Valihora” Prekop

Boris “Valihora” Prekop

Športovec, tréner, poradca.

Som športovec, tréner a poradca. Od malička mám šport v krvi, zaujíma ma však aj mentálna stránka všetkého čo robím. Veď nakoniec, aj tak je to všetko v hlave. Nemyslíte?

Kulturistika, posilňovanie a bojové športy

Hoci som vyskúšal snáď všetky dostupné kolektívne, individuálne, letné, zimné aj extrémne športy, najviac sa venujem posilňovaniu a bojovým športom. 5 rokov som súťažil v kulturistike, teraz už súťažím len sám so sebou.

Prekonávanie výziev, poradenstvo

Radím ľuďom ako zlepšiť svoj výkon, výzor alebo celý život. Sám hľadám spôsoby, ako sa neustále posúvať dopredu, dávať si nové výzvy a prekonávať ťažšie a ťažšie prekážky

Neuhádnete …

Veľa času trávim v posilňovni ale viem, že život je zaujímavý a pestrý. Venujem sa aj rôznym činnostiam, ktoré by ste neuhádli. Napríklad už 14 rokov moderujem vo svojom rodnom meste Trenčín festival dobrodružných filmov Horyzonty. Alebo v našom fitku Fitcamp súťaž Crossfit Chalenge. Alebo píšem novú knihu, natáčam video, premýšlam, čo ďalej…

Autor

Počas svojej kariéry som napísal vyše tisíc článkov, päťsto videí a aj jednu knihu. Momentálne píšem druhú. Jednoducho chcem, aby po mne niečo ostalo. Dostal som talent, ktorý chcem využiť a preto na sebe makám každý deň v posilňovni ale hlavne mimo nej.