Úvod / O nás

O nás

Naše prvé logo robil z lásky Schlesso

Fitmagazín tvoríme už od roku 2008 lebo nás to baví, máme z toho radosť a nikto nás nezastaví!

Naša láska k posilňovaniu sa zhmotňuje práve tu vo forme videí a článkov. Začali sme "na kolene" iba so zaujímavou víziou.

Boris "Valihora" Prekop si ako nováčik v súťažnej kulturistike povedal, že sa podelí o "tajomstvá" posilňovania a natočil videosériu, ktorú "z brucha" nazval Fitmagazín. Tieto videá sa stretli s veľkým ohlasom a to inšpirovalo Borisa, aby s Jakubom Bendžalom založili prvú verziu internetovej stránky ktorú čítaš. Nebyť Jakubovho nadšenia a nezištnej pomoci by možno naša stránka nikdy nefungovala.

Začali vznikať prvé články a v tom čase sme mali návštevnosť 80 ľudí za deň. Keď sme prekročili 200, skoro som odpadol :-) Neskôr sme potrebovali rozšíriť možnosti stránky a opäť nám nezištne pomohol šikovný chlapík Martin Mokoš z Creative sites. Rozšírili sme stránku a vyzerala modernejšie, dala sa rýchlo aktualizovať a návštevnosť sa zvyšovala. Vtedy sa Valihora spoznal s Chosem a odvtedy tvoria stránku spolu.

Naša stránka si postupne získavala sympatie viac ľudí a pridali sa k nám ďalší. Majo1 píše články a hlavne neúnavne opravuje gramatické chyby, Filip alias Eerl je náš IT špecialista, Boris B píše články, Petey má na starosti fórum... každý niečim prispel a stránka sa stále rozvíja.

Najnovšími členmi nášho tímu sú Nana a Domča, obe baby píšu super články - Nana hlavne recepty ale aj pár článkov o tréningu (jej recepty sa rozhodne oplatí vyskúšať ;) ) a Domča preložila pár článkov z angličtiny, no potom zistila, že v nej drieme talent a napísala niekoľko vynikajúcich článkov o tréningu. 

Teraz, po 5 rokoch máme už 4. verziu stránky, lepšiu a modernejšiu ako predtým. Podobne ako pri posilňovaní, aj my sa pomaly zlepšujeme a zväčšujeme. Máme už aj internetový obchod a makáme na zlepšovaní stránky Fitmagazín, rozvíjaní nášho obchodu s doplnkami výživy a ďalších aktivitách.

Veľmi nám pomáhajú aj fotografi - Biba, Honzo a Barbora.

Sme tím ľudí, ktorí robia radi to čo robia a dúfame, že to je na nás vidno :-)

Od roku 2013 máme vlastné priestory v Bratislave na Prievozskej 18, kde nás nájdete po telefonickej alebo emailovej dohode.


 


Zväčšiť mapu

Galéria

O nás

Máš pre nás zaujímavú ponuku na spoluprácu? Neváhaj a kontaktuj nás na našej emailovej adrese:

info@fitmagazin.sk

Otázky ohľadom výživy, tréningu a doplnkov smerujte na naše fórum.

A hlavne nám nevolaj na:

+421 912 345 678 90

Newsletter

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte najnovšie informácie z oblasti fitness a športovej výživy.

Reklama

Reklamu na Fitmagazin.sk zabezpečuje spoločnosť Wake Up Advertising, spol. s.r.o.

Kontaktná osoba:
František Hurný
Sales Manager
M +421 908 703 827
frantisek.hurny@wakeup.sk

Cenník v PDF »

Nájdeš nás aj na:

Twitter Facebook Google+
Úvod · Články · Videá · Fórum · eShop · O nás · Kontakt © 2012. FitMagazin.sk. Všetky práva vyhradené.