Úvod / Články / Novinky / Tenisky Supra
Novinky

Tenisky Supra0

17.05.2016 pridal Valihora Valihora Supra

Určite si už zaregistroval moju spoluprácu s internetovým obchodom Nahodsa.sk. Vďaka nim som sa stal na slovensku tvárou značky Supra, čo je pre mňa veľká vec. Títo šikovní mladí týpci spolupracujú s rôznymi menami ako napríklad Separ, Tina, Kali, Aless, Strapo, Johnny Perfekto, Patra Bene (to neviem kto je…) :D 

Nikdy som nechcel dopustiť, aby si ma niekto zaplatil a propagoval som jeho výrobky. Neskôr som však pochopil, že aby som sa mohol posunúť ďalej, potrebujem silných partnerov, sám to nedokážem. Spolupracovať s dobrými značkami ako napríklad Nutrend (doplnky výživy) alebo oni (móda) ma posunula ďalej a som z toho nadšený. 

Keď som oslovil na spoluprácu Nahodsa.sk chalani boli radi. Ja tiež. Je to veľmi dobrá a známa značka. Sú to mladí chalani ako my v FMG a doteraz sme nemali žiadny problém. Pomohli mi vybrať oblečenie do videosérie “Ako nabrať svaly 2.0” a plánujeme ďalešie veci. 

K značke Supra. Doteraz som ju veľmi nepoznal. Tak som si to hodil do gúglu a ľaľa. Supra bola založená v roku 2006 a veľmi rýchlo sa dostala medzi naj značky v USA. Tvárami tejto značky boli aj Jay Z alebo Lil Wayne a to nie je zlé. Tak sa teším, že aj ja patrím do tejto rodiny :)

Mám od nich tieto modely:

Supra Skytop 4

ValihoraToto sú moje tenisky číslo 1. Keď som ich prvý krát videl odpadol som. Kukal som na ne že čóóóó??? Veľmi sa mi páčia. Nosím ich stále. Mal som ich obuté vo videu „Ako nabrať svaly – triceps“. 

Ak si dáš do Google Supra Skytop 4, nájdeš niekoľko farebných kombinácií. Od úplne bláznivých zebrovo-červených, cez kockované po čierno čierne. Z čierno červených som odpadol tiež. Ja mám sivo-biele. Aj tie sú supra. Teda super... 

Sú veľmi pohodlné a vďaka ich konštrukcii ich mám stále zaviazané a len si ich „našuchnem“ na nohy. Sedia dobre aj bez šnurovania, skrátka som ich raz zašnuroval a hotovo. 

Veľmi sa z nich teším, nepoznám žiadne tenisky, ktoré by sa im podobali. Sú jedinečné. Originálne. Vyzerajú haluzne v dobrom slova zmysle. 

Supra Skytop 

Klasické Skytopy mám dvoje. Jedny celé červené, čo je moja obľúbená farba a jedny sivé. Vyzerajú super ale doteraz som nikdy nenosil tenisky s úplne rovnou podrážkou, čím sú Supry typické. Tento model sa označuje aj Muska 001. 

Červené sú úplne PPČ. Chápeš. Nerozumiem tomu, ako môžu byť také pohodlné, musia mať nejako špecificky riešenú podrážku lebo najprv som si myslel, že tým, že majú rovnú podrážku budú nepohodlné. Zaujímavé je, že aj keď by to mal by rovnaký model iba iná farba, tie sivé nie sú až také mäkké na spodu – na podrážke. 

Mal som ich vo videu „Ako nabrať svaly – biceps“. Vyzerajú super a nosím ich často. Vlastne vždy, keď nemám na sebe Skytop 4 ;)

Supra Bleeker

Bleekery sa mi veľmi páčili hneď od začiatku. Podobajú sa na tenisky, ktoré som nosieval doteraz a značku samozrejme nemôžem menovať – Jordany. 

Aj keď sa mi veľmi páčia, tieto si nechám iba do posilky. Nebudem ich nosiť von. Chcem byť frajer vonku aj vo vnútri, chápeš. Ich dizajn mi bol hneď sympatický a vyzerajú super. Páči sa mi veľmi imidžový suchý zips aj celkový tvar. Mal som ich obuté vo videu „Ako nabrať svaly – ramená“. Mám sivé ale sú v rôznych kombináciách – super vyzerajú aj celé červnené alebo červeno-čierne ale určite si každý nájde svoje. 

Supra Veider a Veider 3000

Tieto tenisky vyzerajú podobne ako Skytop. Ich podrážka je presne taká, akú som si predstavoval pri tomto type tenisiek (s plochou podrážkou) – jednoduchá a nie je veľmi odpružená ani vystlaná. Veider 3000 som mal oblečené vo videu „Ako nabrať svaly – hrudník“ a Veider vo videu „Ako nabrať svaly – nohy

Veider sú jednoduché a pre mňa menej pohodlné ako predchádzajúce modely, nechal som si ich do fitka. Sú čierne a vyzerajú dobre s čiernymi vecami ;)

Supra Owen 

Tieto tenisky sú podľa mňa ideálne do fitka alebo na vychádzky. Nie sú až také dizajnovo zaujímavé ako Skytop alebo Bleeker, sú však pohodlné, ľahké a jednoduché. Navyše majú super cenu. 

Nosím ich do fitka, ich čierno-biela farba sa hodí takmer ku všetkému a sú veľmi vzdušné a pohodlné. 

Pozor!

Spolu s Nahodsa.sk sme pripravili pre všetkých fanúšikov FMG akciu - 10% dole na všetok tovar (nie len tenisky Supra)!!!. Ak chceš zľavu, stačí využiť kupón na zľavu VALI1

Určte navštív Nahodsa.sk. Majú perfektný sortiment, kopec rôznych značiek a na ich služby sa môžeš 100% spoľahnúť. To Ti ručím. Navšív aj ich Facebook alebo Instagram, sú to frajeri!

Všetko to fotil šikovný chlapík Radovan Ondruš, za čo díky, vyzerám tam naozaj jak pán! :)

Komentáre

Pridať komentár

Ak chcete vložiť komentár, musíte sa prihlásiť

O nás

Máš pre nás zaujímavú ponuku na spoluprácu? Neváhaj a kontaktuj nás na našej emailovej adrese:

info@fitmagazin.sk

Otázky ohľadom výživy, tréningu a doplnkov smerujte na naše fórum.

A hlavne nám nevolaj na:

+421 912 345 678 90

Newsletter

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte najnovšie informácie z oblasti fitness a športovej výživy.

Reklama

Reklamu na Fitmagazin.sk zabezpečuje spoločnosť Wake Up Advertising, spol. s.r.o.

Kontaktná osoba:
František Hurný
Sales Manager
M +421 908 703 827
frantisek.hurny@wakeup.sk

Cenník v PDF »

Nájdeš nás aj na:

Twitter Facebook Google+
Úvod · Články · Videá · Fórum · eShop · O nás · Kontakt © 2012. FitMagazin.sk. Všetky práva vyhradené.