Úvod / Články / Legendy kulturistiky / Phil alebo Jay? Fotky!
Legendy kulturistiky

Phil alebo Jay? Fotky!5

17.09.2011 pridal Valihora

V sobotu o 8 ráno nášho času sa skončilo semifinále Mr. Olmypia 2011. Ako sa predpokladalo, ak sa do zajtra nič vážne nestne, o titul sa pobijú 4. násobný víťaz Jay Cutler a Phil Heath. Záznam zo semifinále si môžeš pozrieť na bodybuilding.com kde si môžeš pozrieť aj záznam z tlačovej konferencie.

Tí z nás, čo sú ranný vtáci mohli vidieť naživo prenos, kde sa potvrdilo, že podľa očakávaní to bude tesný súboj medzi dvoma favoritmi súťaže.

Ilustračné fotoVšetci súťažiaci boli vo forme, nikto neprišiel nepripravený. Napriek tomu, hneď bolo jasné, ktorí budú bojovať o popredné umiestnenia. Po tom, čo sa spoločne porovnávali všetci, rozhodcovia vybrali do prvého kola vzájomných porovnávaní tradične najlepších borcov:

Jay Cutler, Dexter Jackson, Phil Heath, Kai Greene, Victor Martinez a Dennis Wolf. O pár porovnávaní neskôr vybrali túto skupinku opäť, ale bez Phila a Jaya, čím dali na javo, že o prvé miesto budú súťažiť títo dvaja.

Celý prenos komentoval Chad Nichols, uznávaný tréner špičkových kulturistov (priviedol Ronnie Colemana k 8 titulom) a celý čas sa prikláňal na stranu Phila Heatha. Mr. Olympia je 2 dňová súťaž a forma kulturistov sa môže zo dňa na deň zmeniť, tak som zvedavý, ako to celé dopadne a či sa Philovi podarí získať najprestížnejší titul v kulturistike alebo si Jay Cutler odnesie 5.

Kai Greene bol tiež vo výbornej forme, podobne ako Dennis Wolf a Dexter Jackson, Victor Martinez opäť potvrdil, že patrí medzi najlepších. Každý z nich môže obsadiť 3-6 miesto, zatiaľ neviem odhadnúť, ako to dopadne.

Každopádne to bude veľmi vyrovnaný a napätý súboj nie len o prvé miesta, ale aj o ďalšie finálové umiestnenia a reprízu semifinále si môžeš kuknúť na bodybuilding.com ktoré sa teraz ešte pripravuje (ale v priebehu dňa sa asi objaví) a potom finále, v nedeľu nad ránom na tejto adrese.

Mimochodom, už 8. raz vyhrala ženskú súťaž Ms. Olympia pôvabná Iris Kyle. Ilustračné foto

Tieto fotky nafotil Per Bernal (trošku sme mu ich šlohli :) ), fotograf Muscular Development, môžeš sa kuknúť ako vyzerajú najlepší borci.

Ilustračné foto

Ilustračné foto

Ilustračné foto

Ilustračné foto

Ilustračné foto

Ilustračné froto

Ilustračné froto

Ilustračné foto

Ilustračné froto

Ilustračné froto

Ilustračné foto

 

Komentáre

  • tomo252 14.12.2013 16:50:40

    pekne vyrysovany

Pridať komentár

Ak chcete vložiť komentár, musíte sa prihlásiť

O nás

Máš pre nás zaujímavú ponuku na spoluprácu? Neváhaj a kontaktuj nás na našej emailovej adrese:

info@fitmagazin.sk

Otázky ohľadom výživy, tréningu a doplnkov smerujte na naše fórum.

A hlavne nám nevolaj na:

+421 912 345 678 90

Newsletter

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte najnovšie informácie z oblasti fitness a športovej výživy.

Reklama

Reklamu na Fitmagazin.sk zabezpečuje spoločnosť Wake Up Advertising, spol. s.r.o.

Kontaktná osoba:
František Hurný
Sales Manager
M +421 908 703 827
frantisek.hurny@wakeup.sk

Cenník v PDF »

Nájdeš nás aj na:

Twitter Facebook Google+
Úvod · Články · Videá · Fórum · eShop · O nás · Kontakt © 2012. FitMagazin.sk. Všetky práva vyhradené.