Úvod / Články / Ženy / Ako schudnúť do leta? Štyri kroky ako na to.
Ženy

Ako schudnúť do leta? Štyri kroky ako na to.0

02.06.2016 pridal Administrator Ako schudnúť

Leto sa nezadržateľne blíži a s ním aj obdobie slnka, mora, melónov... Ak ste sa rozhodli, že chcete cielene schudnúť, skúste na začiatok zistiť pravdu o sebe. Ako ste na tom kondične a fyzicky? Viet ako funguje vaše telo? Pri akej záťaži máte športovať tak, aby to bolo pre vás najefektívnejšie?

Odpovede na tieto aj iné otázky vám dajú odborníci z diagnostického centra Kompava Metflex v Žiline.  Pomocou váhy Tanita zistia analýzu celého vašeho tela. Ako napríklad % telesného tuku, % telesnej tekutiny, množstvo svalovej hmoty, kostenej hmoty, viscerálny tuk a mnoho iného. Absolvovať môžete aj funkčné vyšetrenie s ergometrickou záťažou. Práve záťažové testy  vám poskytnú informáciu ako správne cvičiť, reakciu na záťaž ako aj vplyv organizmu na jeho celkovú výkonnosť.

Ak už viete, ako ste na tom, upriamte pozornosť v prvom rade na svoju životosprávu. Zaraďte do každého jadálnička viac bielkovín a menej sacharidov. Na internete koluje množstvo fitness receptov, ktoré vám pomôžu k rýchlejšiemu dosiahnutiu cieľov.  K správnej životospráve patrí aj aktívny pohyb. Zaraďte do svojho programu aspoň trikrát do týždňa beh, rýchlu chôdzu, návštevu plavárne. A v neposlednom rade užívajte kvalitné doplnky výživy, ktoré vám pomôžu schudnúť a udržia vás tak fit.

Revolúcia v športovej výžive je jednoznačne Novinka na trhu Protein Premium Energy. Unikátny a funkčný produkt, ktorý predstavuje optimálny zdroj živín.   Dodáva stabilnú energiu, ktorá zabraňuje rýchlym návalom hladu a následnej chuti na sladké! Vďaka čomu je vhodný aj ako doplnok stravy pri redukčných diétach.

Jednou z jeho hlavných zložiek je špeciálny škrob, tzv. „superstarch“, ktorý doslova rúca mýty o sacharidoch. Je to prvý sacharid, z ktorého sa nepriberá. Zasýti vás až na niekoľko hodín a nezaťažuje váš organizmus. www.kompava.sk

Komentáre

Pridať komentár

Ak chcete vložiť komentár, musíte sa prihlásiť

O nás

Máš pre nás zaujímavú ponuku na spoluprácu? Neváhaj a kontaktuj nás na našej emailovej adrese:

info@fitmagazin.sk

Otázky ohľadom výživy, tréningu a doplnkov smerujte na naše fórum.

A hlavne nám nevolaj na:

+421 912 345 678 90

Newsletter

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte najnovšie informácie z oblasti fitness a športovej výživy.

Reklama

Reklamu na Fitmagazin.sk zabezpečuje spoločnosť Wake Up Advertising, spol. s.r.o.

Kontaktná osoba:
František Hurný
Sales Manager
M +421 908 703 827
frantisek.hurny@wakeup.sk

Cenník v PDF »

Nájdeš nás aj na:

Twitter Facebook Google+
Úvod · Články · Videá · Fórum · eShop · O nás · Kontakt © 2012. FitMagazin.sk. Všetky práva vyhradené.